BROEK OP LANGEDIJK - BOL doet nog altijd mee om de plaatsen die recht geven op de nacompetitie. In de thuiswedstrijd tegen HSV had de ploeg van Charles van Altena in de eerste helft weinig te vertellen, maar sloeg men kort na rust tweemaal toe, hetgeen genoeg was voor de zege: 2-1.
Het was HSV dat het spel maakte in het eerste bedrijf en het was eigenlijk een wonder dat keeper Boris Peric, die de geschorste Romain de Jong verving, zijn ploeg bij rust nog op de nul had gehouden. Via Bugter, Van der Flier en Karels hadden de gasten uit Heillo de beste kansen gehad, doch de scherpte ontbrak of Peric lag in de weg.
BOL, dat weinig te vertellen had gehad in de eerste helft, sloeg vervolgens na rust wel hard toe. Binnen twee minuten wist Geert de Graaf de HSV-verdediging zijn hielen te laten zien en knap af te ronden en nog geen drie minuten later wist de jarige Jack Schoon goed te anticiperen op een mooie steekpass van Daniël Vos: 2-0. Luke Burger had daarna het duel in het slot kunnen gooien, maar mikte over en het werd in de slotfase toch nog even spannend toen Tobias Apeldoorn de 2-1 tegen de touwen kopte. Met kunst en vliegwerk bleef BOL uiteindelijk overeind en stata daardoor nog steeds vierde in 1A.
Komende zaterdag staat er voor de Langedijkers een mooie derby op het programma als VIOS W op bezoek komt.